W niedzielę 05.12.2021r. na placu przed budynkiem Gminnego Ośrodka Kultury odbył się niecodzienny wieczór w świątecznym klimacie pt. „Wokół Wigilijnego Stołu”. Podczas wydarzenia można było zobaczyć prezentację tradycyjnego wigilijnego stołu, ręcznie wykonane ozdoby świąteczne, widowisko teatralne „Wigilia jak za dawnych lat”  wystawiane przez Koło Teatralne GOK.  Odbyły się również świąteczne warsztaty artystyczne i kulinarne po których można było spróbować tradycyjnych potraw wigilijnych.  Na  najmłodszych uczestników czekał Święty Mikołaj, animacje oraz konkursy z nagrodami.

07.12.2021

„Wokół Wigilijnego Stołu” - relacja

W niedzielę 05.12.2021r. na placu przed budynkiem Gminnego Ośrodka Kultury odbył się niecodzienny wieczór w świątecznym klimacie pt. „Wokół Wigilijnego Stołu”. Podczas wydarzenia można było zobaczyć prezentację tradycyjnego wigilijnego stołu, ręcznie wykonane ozdoby świąteczne, widowisko teatralne „Wigilia jak za dawnych lat”  wystawiane przez Koło Teatralne GOK.  Odbyły się również świąteczne warsztaty artystyczne i kulinarne po których można było spróbować tradycyjnych potraw wigilijnych.  Na  najmłodszych uczestników czekał Święty Mikołaj, animacje oraz konkursy z nagrodami. 

Projekt "Wokół Wigilijnego Stołu" był dofinansowany z budżetu Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy  w Łodzi.