Gmina wspiera mistrza

Michał Krajewski to najbardziej utytułowany zawodnik z gminy Ujazd. Na koncie kulturysty są zarówno tytuły Mistrza Polski w kilku kategoriach, jak również Mistrza Świata. Okazuje się, że może on liczyć na wsparcie gminy Ujazd nie tylko przy okazji corocznie otrzymywanego wyróżnienia za wybitne wyniki sportowe.

W ostatnich tygodniach zdobył między innymi tytuł Mistrza Polski w kategorii Athletic 2. Federacja NAC powiadomiła, że Michał ma prawo reprezentować Polskę w Mistrzostwach Świata, ale musi wyjechać na Filipiny na własny koszt. Chodzi o kwotę 6 tys. zł. Zawodnik zwrócił się o pomoc do wójta gminy Ujazd Artura Pawlaka.


Michał Krajewski przyznaje, że dzięki zaangażowaniu wójta miał okazję do szybkiego spotkania z dyrektorami i prezesami przedsiębiorstw, które dofinansowały wyjazd. W ciągu jednego dnia udało się zgromadzić całą kwotę i Michał może walczyć o kolejny medal. Obiecał dać z siebie wszystko a znając jego ambicję, pracowitość i zaangażowanie wierzymy, że jest ma wielkie szanse na sukces.