Rozstrzygnięto Eliminacje Konkursu "Wygraj sukces"

W poniedziałek, 24 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe odbyły się eliminacje 22. Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" organizowanego przez Tarnobrzeski Dom Kultury i STUDIO „PRO-MEDIA” w Tarnobrzegu. Konkurs ma na celu prezentację i popularyzację dorobku artystycznego solistów i ich instruktorów. Każdy z uczestników prezentuje 2 piosenki w języku polskim. Konkurs podzielony jest na trzy etapy i kończy się finałem i koncertem galowym. 

Jury ocenia walory głosowe, dobór repertuaru. Zwraca też uwagę na zrozumienie tekstu i świadomą jego interpretację, muzykalność, własną interpretację piosenki, indywidualność artystyczną. Główną nagrodą 22 edycji Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” jest wycieczka do Eurodisneylandu pod Paryżem dla laureata Grand Prix i jego instruktora.

W GOK przesłuchano aż 33 uczestników, a spośród nich wyłoniono 9 osób, które nominowano do regionalnych eliminacji. Do kolejnego etapu zakwalifikowali się trzej uczestnicy zajęć wokalnych GOK: Lidia Kurzyk, Julia Stępień i Szymon Pietruszczak. Wyróżnienia zdobyły również dwie wokalistki  z GOK - Patrycja Makowska i Patrycja Rój. Ich opiekunem artystycznym jest Małgorzata Karazim. Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja konkursowa w składzie : Elżbieta Skrobek, Joanna Wójcińska i Łukasz Szafrański, a eliminacje jako konferansjer prowadziła Angelika Śniegula.

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera