TABELĘ IV LIGI

• Michał Krajewski Wicemistrzem Świata!

Pomimo wielkich trudności, często również tych pozasportowych, Michał Krajewski udowodnił po raz kolejny, że pasja i zdrowy upór są w stanie zdziałać cuda, szczególnie jeżeli poparte są pracowitością i umiejętnościami sportowym

• Gmina wspiera mistrza

Michał Krajewski to najbardziej utytułowany zawodnik z gminy Ujazd. Na koncie kulturysty są zarówno tytuły Mistrza Polski w kilku kategoriach, jak również Mistrza Świata. Okazuje się, że może on liczyć na wsparcie gminy nie tylko przy okazji corocznie otrzymywanego wyróżnienia za wybitne wyniki sportowe

• Obronił tytuł mistrza Polski!

W sobotę 12 maja w Katowicach Michał Krajewski obronił tytuł Mistrza Polski NAC w kategorii „athletic 2”. „Był to mój najważniejszy start w sezonie. Były to też kwalifikacje na Mistrzostwa Świata na Filipinach, które odbędą się za trzy tygodnie

• Nieudana inauguracja rundy wiosennej

Pierwszy wiosenny mecz zawodnicy żółto-niebieskich mają już za sobą. Niestety nie będą wspominać go z uśmiechem. Pierwsze spotkanie przegrali na własnym boisku z Omegą Kleszczów 2:3

• IV Ogólnopolski Turniej Karate Wszechstylowego

Dnia 11 marca 2018 roku w miejscowości Ujazd odbył się IV Ogólnopolski Turniej Karate Wszechstylowego. Zawody zorganizowane zostały przez brzezińską Akademię Sztuk Walki Fight and Win z sensei z Krzysztofem Derach na czele oraz Łódzki Klub Karate Sportowego Kumite z sempai na czele z Maciejem Matysiakiem

• Memoriał Jerzego Sobczyka w GOK

W niedzielę 4 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe brydżyści rywalizowali w Memoriale Jerzego Sobczyka – byłego dyrektora ekonomicznego Zakładów Sprzętu Precyzyjnego NIEWIADÓW S.A.

• Sergiusz wicemistrzem świata!

Kolejny wielki sukces zawodnika z gminy Ujazd. Sergiusz Jaśniewski na rozegranych kilka dni temu w Abu Zabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie) w mistrzostwach świata w zdobył srebrny medal i tytuł Mistrza Świata w JU-JITSU

• Pracowity weekend piłkarzy Orlika

W sobotę nasi zawodnicy zajęli 3 miejsce w Memoriale Macieja Kozłowskiego organizowanym przez Borutę Zgierz