Plony z "Pól nadziei"

"Pola Nadziei" to akcja podczas której dzieci i młodzież zbierają fundusze na sprzęt rehabilitacyjny dla osób terminalnie chorych oraz starszych m.in. kwestując na wiosnę żonkilami (symbolem nadziei), które często kwitną też w przyprzedszkolnych, czy też przyszkolnych ogródkach.

W środę 15 lutego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się uroczyste podsumowanie VIII edycji ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Pola Nadziei". Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Wicemarszałek Województwa Łódzkiego Dariusz Klimczak, Starosta Powiatu Tomaszowskiego Mirosław Kukliński oraz Zastępca Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Tomasz Jurek.

Podczas gali Dyrektor Emilia Małagowska i Sława Sinkiewicz oraz koordynatorki nauczycielki Paulina Dębiec i Iwona Zimnicka odebrały podziękowania za wsparcie szczytnej idei oraz aktywne promowanie akcji na terenie powiatu. Spotkanie poprowadzili nauczyciele II LO im. S. Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim a jednocześnie koordynatorzy akcji "Pola Nadziei" na terenie powiatu tomaszowskiego, Mariola Rychlik oraz ks. Grzegorz Chirk.

Wszystkim osobom, które okazały swoje serce i przyczyniły się do wielkiego sukcesu finansowego poprzedniej "żonkilowej" pięknie dziękują organizatorzy akcji i już teraz gorąco zachęcają do zakupu żonkili podczas tegorocznej edycji!
Zdjęcia publikujemy dzięki uprzejmości Starostwa Powiatu Tomaszowskiego

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera