"Gmina Ujazd dla seniorów" - zapraszamy do współpracy przedsiębiorców

logo gminy.jpeg

 

W związku z uchwalonym przez Radę Gminy Ujazd Programem pn. „Gmina Ujazd dla Seniorów na rok 2017” Wójt Gminy Ujazd Artur Pawlak, serdecznie zaprasza wszystkich Przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie gminy Ujazd i nie tylko, do aktywnego w nim uczestnictwa i tym samym przystąpienia do akcji Ogólnopolska Karta Seniora – Edycja Lokalna Gminy Ujazd.
Warunkiem przystąpienia do Akcji jest wypełnienie zgłoszenia (formularz w załączeniu) i określenie w nim wysokości rabatu na zakup produktów lub usług oferowanych przez Przedsiębiorstwo.

Z zaoferowanych zniżek będą mogły korzystać osoby, które ukończyły 60 rok życia, głównie mieszkańcy Gminy Ujazd i które posiadają Ogólnopolską Kartę Seniora – Edycja Lokalna Gminy Ujazd.

Celem Programu jest zapewnienie bezpieczeństwa społecznego, poprawa sytuacji materialno – bytowej i zdrowotnej Seniorów mieszkających na terenie Naszej Gminy.

Szczegóły uczestnictwa w Akcji Ogólnopolska Karta Seniora – Edycja Lokalna Gminy Ujazd są zawarte w Regulaminie Programu, który stanowi załącznik do niniejszego zaproszenia. Bliższych informacji udziela również Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ujeździe z siedzibą w Osiedlu Niewiadów bl. 8 lok. B (tel. 44 710-18-63 ).

Mając na uwadze dobro Seniorów – Naszych Mieszkańców, zachęcam do udziału w naszym przedsięwzięciu, przez co powiększą Państwo grono Partnerów Akcji Ogólnopolska Karta Seniora – Edycja Lokalna Gminy Ujazd.

Z poważaniem,
WÓJT GMINY UJAZD
ARTUR PAWLAK 

DOCXRegulamin programu Karta Seniora.docx

PDFFORMULARZ OKS Partner_UJAZD.pdf

 

wzorowa gmina.jpeg

Gmina Ujazd
pl. Kościuszki 6, 97-225 Ujazd

tel/fax 44 719 21 29
NIP 7732222057 REGON 590648014
e-mail: ugujazd@ujazd.com.pl
www: ujazd.com.pl

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera