WOŚP tradycyjnie grał również w Ujeździe

 

 

W niedzielę 15 stycznia po raz 25. grała w całej Polsce Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny nie zabrakło jej również w Ujeździe i po raz kolejny mogła liczyć na wsparcie całego sztabu ludzi dobrej woli.
Na bogaty program Finału złożyło się, jak zwykle, bardzo dużo elementów. Były oczywiście występy lokalnych artystów: tańce latynoskie, fancy, "Ale o co chodzi" ze szkoły w Ujeździe, "Impet" z GOK w Ujeździe, animacje dla dzieci, występy wokalistów i Chóru GOK. Jak zwykle na darczyńców czekała pyszna grochówka, stół wiejski, masa słodyczy, salon piękności, pamiątki i gadżety. Tradycyjnie odbył się również bieg WOŚP-owy i turniej tenisa stołowego a strażacy prezentowali możliwości swojego nowoczesnego sprzętu.
Sercem każdego finału jest jednak licytacja między innymi: "Dnia na fotelu Wójta Gminy Ujazd", karnetów na mecze na nowym stadionie Widzewa Łódź, filmowego klipu ślubnego, czy pięknego tortu z logo WOŚP. To wszystko przyniosło do tradycyjnych puszek z serduszkami kwotę, która jest cały czas zliczana i już teraz zbliża się do 30 tysięcy złotych.

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera