Ekskluzywny Dom Seniora w Ujeździe

 

 

Ruszyły rezerwacje w Comfort Life. Ośrodek powstaje w Ujeździe i już na początku 2017 r. będzie dysponować w sumie 72 miejscami dla osób starszych.

W lutym 2017 roku na terenie gminy Ujazd zostanie otwarty ekskluzywny Dom Seniora. Ta wyjątkowa w skali naszego województwa inwestycja powstaje z inicjatywy spółki Comfort Life Opieka i Rehabilitacja zarządzanej przez lekarza Leszka Jędrzejewskiego. Comfort Life wprowadza nową jakość na rynku Domów Seniora. Będzie to miejsce przypominające hotel o wysokim standardzie - pierwszy tego typu obiekt w województwie. Każdy pokój  będzie posiadał łazienkę z ogrzewaniem podłogowym. Pokoje będą wyposażone w odbiorniki RTV i dostęp do internetu oraz system przywoławczy, zaś cały obiekt ma być przyjazny osobom niepełnosprawnym (winda, poręcze, brak barier architektonicznych i ścieżki spacerowe z kostki brukowej o właściwościach antypoślizgowych). Osoby starsze mogą tu zamieszkać na stałe lub czasowo. Będzie także można skorzystać z pobytu dziennego.

Powstający Dom Seniora będzie łączył codzienną opiekę medyczną z rehabilitacją i komfortowym wypoczynkiem - stąd nazwa Comfort Life. Pragniemy by nasi Seniorzy czuli się jak na wakacjach, a nie jak w szpitalu - podkreślają właściciele Comfort Life. Seniorzy będą mogli korzystać z niespotykanych w innych obiektach atrakcji takich jak: kąpiele SPA, projekcje filmowe, siłownia, bilard, fontanna czekoladowa czy możliwość uprawiania roślin w ogródku i szklarni. Równie bogata będzie oferta zabiegów rehabilitacyjnych.

Pensjonariusze będą mieć zagwarantowaną codzienną opieką lekarską, ponadto w obiekcie całodobowo będzie dyżurował personel pielęgniarsko-opiekuńczy. Do dyspozycji Seniorów będzie także psycholog i dietetyk.

Otwarcie obiektu zaplanowane jest na luty 2017 r., ale rezerwacje już trwają. Posiadacze Karty Seniora mogą liczyć na rabat.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.comfortlife.com.pl oraz kontaktu telefonicznego z Prezesem Zarządu lek. med. Leszkiem Jędrzejewskim - tel. 604-533-781 lub Dyrektor placówki lek. med. Jolantą Kręcką - tel. 734-734-718.

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera