Piękne stroje na Święta

 

 

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Przy tej okazji Chór Gminnego Ośrodka Kultury i dziewczęta z zespołu tanecznego "Ale o co chodzi" z Zespołu Szkół w Ujeździe otrzymały prezent od Wójta Gminy Ujazd Artura Pawlaka.

Wczoraj, po próbie odbyło się uroczyste przekazanie strojów dla żeńskiej części Chóru Gminnego Ośrodka Kultury w Ujeździe. Wkrótce zostaną również ukończone stroje dla męskiej części zespołu. W imieniu Wójta Gminy Ujazd Artura Pawlaka prezenty wręczała Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Ujeździe Monika Saktura.
Dziś wieczorem będzie okazja do zaprezentowania się w nowych strojach w Dzielnicowym Ośrodku Kultury w Tomaszowie Maz., gdzie między innymi chór pod batutą Zdzisława odrobiny wykona najpiękniejsze kolędy polskie. W Ujeździe będzie można podziwiać naszych artystów w pierwszą niedzielę po Nowym Roku na tradycyjnym już koncercie kolęd.

Dziewczęta z grupy "Ale o co chodzi", które trenuje Sylwia Tomczyk godnie reprezentują gminę na konkursach, przeglądach i występach. Ich stroje nawiązują kolorystyką do barw herbu Gminy Ujazd i z pewnością będą pięknie uzupełniały niezapomniane układy taneczne prezentowane w ich wykonaniu.

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera