Niewiadów Gamer Cup

 

 

W ostatnich dniach roku szkolnego w Zespole Szkół w Osiedlu Niewiadów odbył się po raz pierwszy konkurs gier komputerowych NIEWIADÓW GAMER CUP 2013.
Pomysłodawcą konkursu był uczeń III kasy gimnazjum Mateusz Skrzypczyk. W działaniach konkursowych pomagali mu uczniowie Dominik Kabat, również uczeń III klasy gim, i Mateusz Pewniak z klasy I gim. Opiekunem konkursu z ramienia szkoły była p. Agnieszka Sitarek
Konkurs był dwudniowy i obejmował zmagania w dwóch grach komputerowych. Pierwszy dzień poświęcony był grze FIFA. Do tej części konkursu zgłosiło się 30 uczestników. Gra była rozgrywana systemem pucharowym, tak jak w rozgrywkach piłkarskich. Zaciętej rywalizacji przyglądali się uczniowie, a szczególnie końcowej rozgrywce o miejsce na podium dopingując zawodników jak podczas prawdziwego meczu. Zwycięzcami tego dnia rozgrywek zostali:
1. Szymon Bobrek,
2. Adrian Wachowiec,
3. Wojciech Reszka.

Drugi dzień Niewiadów Gamer Cup to rozgrywki League of Legends. Gra ta polega na zdobyciu bazy przeciwnika. Rozgrywki były prowadzone systemem grup, a następnie eliminacji. W zmaganiach brało udział 14 uczestników. Zwycięzcami tego dnia rozgrywek byli:
1. Bartlomiej Grzelczak,
2. Mateusz Skrzypczyk,
3. Bartosz Miko.

Za pierwsze m-ce uczniowie otrzymali dyski zewnętrzne, za drugie - myszki komputerowe wifi, a za trzecie - pady do komputerów PC.

Organizatorzy bardzo gorąco i serdecznie dziękują sponsorom nagród w konkursie: PPH RESZKA z Ujazdu, CHATA POLSKA z Osiedla Niewiadów, GLADIO z Wykna i Radzie Rodziców.

23
marca sobota
imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

Najbliższe wydarzenia:

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera