To już wakacje!

W ostatni piątek czerwca zakończyły się zajęcia w szkołach z terenu gminy, w tym w Zespole Szkół w Osiedlu Niewiadów. Wszystkim szczęśliwie kończącym zajęcia życzenia złożył ks. Józef Świerczyński i władze gminy w osobach wójta Marcina Grzelczaka i przewodniczącego Rady Gminy Artura Pawlaka. Były słowa podziękowania za pracę nauczycieli i pracowników szkoły jak również samym uczniom, którzy starali się wypełniać swoje obowiązki a i zasłużyli na wypoczynek.

Uczniowie, którzy zdobyli komplet punktów przynajmniej z jednego przedmiotu na egzaminie gimnazjalnym zostali uhonorowani statuetkami ufundowanymi i wręczanymi przez wójta. Byli to: Bartosz Miko, Karolina Mędrzycka i Anna Piwowarska. Wzorem poprzednich lat przewodniczący Artur Pawlak wręczył nagrodę najlepszemu informatykowi – Mateuszowi Skrzypczykowi, najlepszym uczniom, którzy zdawali sprawdzian po szkole podstawowej (Milena Gołębiewska, Daria Wojcieszek, Katarzyna Bożyk, Patrycja Woźna i Kamila Porczyk) oraz osobie, która wykazała się największą motywacją do pracy - Annie Piwowarskiej. Karolina Mędrzycka uzyskała natomiast wyróżnienie za najlepszy wynik na egzaminie gimnazjalnym. Wiceprzewodnicząca Bożena Małagocka wręczyła nagrodę Angelice Podolczak za wyróżniającą się postawę społeczną.

Statuetki dla najlepszych uczniów na każdym z etapów kształcenia otrzymali: Zuzanna Najder i Nicola Kut (klasy 1-3), Patrycja Woźna i Paulina Ostrowska, (klasy 4-6)oraz Karolina Mędrzycka i Natalia Popek (gimnazjum). Za wybitne wyniki w nauce w ciągu roku szkolnego wójt Marcin Grzelczak wręczył złote tarcze: Karolinie Mędrzyckiej, Natalii Popek, Bartoszowi Miko, Darii Hetke  i Angelice Podolczak. Srebrne tarcze z rąk przewodniczącego Artura Pawlaka otrzymała Maja Mazurek, Natalia Mazurek, Kacper Koniarz, Monika Trzonek, Patrycja Śniadek, Wojciech Reszka, Bartek Grzelczak i Aleksandra Łuczyńska. Tarcze brązowe przewodniczący wręczył Poli Małagockiej i Katarzynie Tomaszewskiej. Nagrody wręczono również wszystkim uczniom, którzy zdobywali wyróżnienia w konkursach i turniejach w ciągu całego roku. I po otrzymaniu świadectw można powiedzieć z westchnieniem ulgi – to już wakacje. Dobrego i bezpiecznego wypoczynku.

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera