Tygodniowy rozkład zajęć GOK do końca 2016 r.

Dzień

Godziny

Rodzaj zajęć

Sala

Prowadzący

PONIEDZIAŁEK

10:00 – 12:00

Warsztaty plastyczne dla dorosłych

Sala Plastyczna – nr 28

Janina Muskała

12:00 – 16:00

Dostępna dla każdego pracownia internetowa

Sala Informatyczna – nr 21

M. Sęk/J. Cielebon

16:00 – 18:00

Warsztaty plastyczne dla dorosłych

Sala Plastyczna – nr 28

Janina Muskała

16:30 – 18:00

Warsztaty teatralne dla młodzieży

Sala Widowiskowa – nr 17

Magdalena Sęk

17:00 – 19:00

Koło historyczno - krajoznawcze

Sala Informatyczna – nr 21

Jarosław Cielebon

17:30 – 18:30

Taniec towarzyski dla dorosłych

Sala Taneczna – nr 12

Klub CANTINERO

18:00 –19:30

Warsztaty teatralne dla dorosłych

Sala Widowiskowa – nr 17

Magdalena Sęk

WTOREK

10:00 – 12:00

Podstawy obsługi komputera dla dorosłych – grupa I

Sala Informatyczna – nr 21

Jarosław Cielebon

12:00 – 16:00

Dostępna dla każdego pracownia internetowa

Sala Informatyczna – nr 21

J. Cielebon/M. Sęk

15:00 – 16:30

Upcycling – twórczy recycling dla dzieci

Sala Plastyczna – nr 28

Magdalena Sęk

17:30 – 18:15

Zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci ZOla

Sala Taneczna – nr 12

ZOla Zumba

18:30 – 19:30

Zumba dla dorosłych

Sala Widowiskowa – 17

ZOla Zumba

ŚRODA

10:00 – 12:00

Koło Powiatowego Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i Inwalidów

Sala Konferencyjna – nr 26

PSERiI w Niewiadowie

12:00 – 16:00

Dostępna dla każdego pracownia internetowa

Sala Informatyczna – nr 21

M. Sęk/J.Cielebon

16:00 – 18:00

Próba zespołu SKRZYNKOWIANKI

DK Skrzynki

Halina Haliniak

16:00 – 17:00

Warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku

3 - 6 lat

Sala Plastyczna – nr 28

Małgorzata Czechowicz

17:00 – 18:30

Warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku

7 - 12 lat

Sala Plastyczna – nr 28

Małgorzata Czechowicz

17:00 – 19:00

Podstawy obsługi komputera dla dorosłych – grupa II

Sala Informatyczna – nr 21

Jarosław Cielebon

CZWARTEK

12:00 – 16:00

Dostępna dla każdego pracownia internetowa

Sala Informatyczna – nr 21

M. Sęk/J. Cielebon

15:15 – 16:30

Warsztaty teatralne dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej

Sala Taneczna – nr 12

Magdalena Sęk

15:00 – 17:00

Próba zespołu Łucy-Babki

Świetlica Ciosny/ GOK Sala Konferencyjna – nr 26

Magdalena Pawlik

17:00 – 17:45

Zajęcia śpiewu i obrzędu ludowego dla dzieci 3-6 lat

Sala Taneczna – nr 12

Magdalena Pawlik

17:00 – 19:00

Próba Chóru GOK

Sala nr 28 / nr 17

Zdzisław Odrobina

PIĄTEK

12:00 – 16:00

Dostępna dla każdego pracownia internetowa

Sala Informatyczna – nr 21

M.Sęk / J.Cielebon

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera