Zabawa koszyczkowa w GOK

Wczoraj po południu w GOK odbyła się wakacyjna "zabawa koszyczkowa". Zorganizowana została przez panie: Janinę Kamińską, Stanisławę Malinowską i Halinę Pietranek. Gminny Ośrodek Kultury zapewnił dwie sale do zabawy oraz obsługę muzyczną do ostatniego tańca. Do tańca nie brakło też muzyki żywej w wykonaniu Romana Wojciechowskiego i Mirosława Zielińskiego.

Z początku były obawy, czy znajdą się chętni, bo to chyba jedna z pierwszych tego typu prywatnych inicjatyw. Okazało się jednak, że przyszło ok. 40 osób. Z początku trzeba było nieco rozkręcić zabawę, ale stosunkowo szybko nabierała ona tempa i potoczyła się wartko prawie do północy. Były tańce, biesiada i śpiewy na parkiecie, ale również przy stołach.

Za podsumowanie mogą służyć opinie uczestników wyrażających nadzieję, że była to pierwsza, ale na pewno nie ostatnia tego typu inicjatywa, bo chętnych do wspólnej zabawy nie zabraknie.

Organizatorki dziękują za pomoc w organizacji imprezy Dyrekcji i pracownikom GOK (udostępnienie sali i obsługa muzyczna), panom Romanowi Wojciechowskiemu i Mirosławowi Zielińskiemu (akompaniament i śpiew) oraz Panu Wójtowi (zakup kawy, herbaty i napojów). Posiłki zapewniali sobie sami uczestnicy, bo przypominamy, że każdy przychodził z własnym "koszyczkiem".

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera