Lato w teatrze Dzień 1

Regionalne Biuro Odnajdywania Wspomnień w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe już działa! Po uroczystym otwarciu firmy i szkoleniu BHP łowcy wspomnień wyruszyli na pierwsze poszukiwania. Koordynatorka projektu, Emilia Adamiszyn powitała wszystkich rozpoczynających pracę i przedstawiła Zarząd RBOW w składzie: Joanna Czajkowska-Zoń (Dział Rekonstrukcji Dźwięku), Magdalena Sęk i Elżbieta Chrulska (Dział Rekonstrukcji Przestrzeni), Anna Stokłosa i Adrian Wilk (Dział Rekonstrukcji Ruchu) oraz Jarosław Cielebon i Mikołaj Walenczykowski (Dział Analityczny).
Na wstępie każdy z nowoprzyjętych musiał przejść szkolenie BHP. Poznał zasady bezpiecznego zachowania w czasie zajęć, miejsca, gdzie można wchodzić i te zakazane. Nie było lekko, bo wszystko było przetkane wieloma animacjami, nierzadko bardzo pokręconymi. Ale przyszli łowcy wspomnień radzili sobie świetnie. 
Pierwsze zadanie okazało się niezwykle emocjonujące. Uczestnicy wysłuchali "głosu z przeszłości" opowiadającego o dramatycznej katastrofie, która pozbawiła ludzi wspomnień... Ich resztkę schowano w czterech kapsułach. I to właśnie ich poszukiwali łowcy wspomnień. Wydobyte z ziemi i otwarte, zostały wstępnie podzielone i poddane eksperymentom poszczególnych działów...
No cóż, najbliższe dwa tygodnie zapowiadają się niezwykle interesująco.

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera