Sportowe powitanie wakacji 2016

W sobotę 2 lipca na stadionie Stali Niewiadów miało miejsce huczne „Sportowe powitanie wakacji 2016”. Na dobry początek został rozegrany I Międzygminny Turniej o Puchar Starosty Tomaszowskiego Mirosława Kuklińskiego. Wzięło w nim udział 6 drużyn z Tomaszowa Mazowieckiego, Rokicin, Będkowa, Budziszewic, Ujazdu oraz drużyna policjantów. Ujazd, jako gościnni gospodarze zajął dopiero drugie miejsce. Na pierwszym uplasowała się drużyna z Rokicin a na trzecim policjanci. Atmosfera podczas turnieju była bardzo rodzinna i przyjacielska, co sprzyjało ogólnej integracji.
Trzy drużyny miały swoje cheerleaderki, które głośno dopingowały panów podczas gry. Panie z Tomaszowa robiły to na tyle intensywnie, że Wójt Gminy Ujazd Artur Pawlak postanowił przyznać im szczególną statuetkę.
Serdeczne podziękowania należą się panu Piotrowi Ibromowi, który jak zwykle doskonale poprowadził cały turniej, a Mariuszowi Jajkowi za zorganizowanie rozgrywek.

 

 


W „części piknikowej” na scenie wystąpili artyści lokalni i nie tylko. Swoje talenty prezentowali: Agata Milczarek, Damian Grochocki, Zespół taneczny „Ale o co chodzi”, Anita Sołtysiak. Jako Gwiazdy wieczoru wystąpił zespół „Sensual” i przede wszystkim „Masters”. Panie z „Sensual” zaśpiewały swoje najnowsze hity, także piosenkę premierową. „Masters” rozgrzał publiczność do czerwoności, zaśpiewali swoje największe hity, bisowali przed bardzo licznie zgromadzoną publicznością.
Dodatkowo na dzieci i dorosłych czekały liczne atrakcje. Były przeróżne animacje, dmuchane zjeżdżalnie, eurobungee, kule wodne, tarmbambula, czy strzelnica 3D. na głodnych czekała grochówka i coś z grilla.

 

 

Organizatorzy dziękują za wsparcie następującym podmiotom:
Firmie EUROBOX
Firmie Gladio
Bankowi Spółdzielczemu w Białej Rawskiej 
Hurtowni AGD Duszyński Wawrzyniak 
Firmie Karczewski

Jakubowi Chabrowskiemu (za prowadzenie imprezy)
Stowarzyszeniu Rozwoju Sołectwa Niewiadów, Annie Dolot i Reginie Nawrockiej-Zając (za gotowanie)
Ewie Socha, Alinie i Monice Ścibiorek oraz Agnieszce Lenarcik (za obsługę gości w podczas imprezy)

Do zobaczenia za rok!

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera