Warsztaty rekrutacyjne - "Lato w teatrze 2016"

14 czerwca w Publicznym Gimnazjum w Osiedlu Niewiadów odbyły się warsztaty przeprowadzone przez instruktorów GOK Ujazd, a celem tych zajęć było pokazanie młodym ludziom, jak prawidłowo napisać CV, które będą składali jako zgłoszenie na tegoroczne warsztaty "Lata w teatrze"!

Zatem rekrutacja na Lwt 2016 idzie pełną parą. Ucząc gimnazjalistów pisania życiorysu, zachęcamy ich do wzięca udziału w warsztatach artystycznych. Młodzi ludzie dowiedzieli się na czym polegają zajęcia w czasie Lwt, zobaczyli zdjęcia i nagrania z poprzednich edycji Lwt w Tomaszowie Mazowieckim. Poza tym podjęli próbę znalezienia kilku pozytywnych cech u siebie i swoich kolegów. Wbrew pozorom, nie dla wszystkich było to łatwe.

 

 

 

Wczoraj gimnazjaliści z Osiedla Niewiadów, a dziś ci z Publicznego Gimnazjum w Ujeździe zmagali się ze sztuką układania Curriculum Vitae. Na szczęście młodzież w gminie jest bardzo lotna i szybko poradziła sobie z problemem postawionym przez instruktorów GOK Ujazd. Poza tym, że młodzi ludzie mogli nauczyć się, jak pisać CV, to jeszcze dowiedzieli się, na czym polegają zajęcia w czasie trwania "Lata w teatrze". Zobaczyli zdjęcia i nagrania z poprzednich edycji Lwt oraz dowiedzieli się, co trzeba zrobić, by zgłosić się do udziału w tych warsztatach artystycznych w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe. 
Zatem rekrutacja na "Lato w teatrze 2016" idzie pełną parą!

 

 

Przypominamy: od jutra czekamy na Wasze zgłoszenia! Ilość miejsc ograniczona!
Przybywajcie do GOKu! W razie pytań, jesteśmy do dyspozycji: 44 719 23 96 lub gok_ujazd@wp.pl.
Zgłoszenia w formie skanu można wysyłać na adres: rbow@poczta.pl
Formularz rekrutacyjny:
szkoła podstawowa: 
PDFLWT_CV_szkoły_podstawowe.pdf

(gimnazjum i strasza młodzież): PDFLWT_CV_młodzież.pdf

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera