Razem po zdrowie!

W niedzielę 22 maja 151 biegaczy wystartowało w II edycji biegu "W Niewiadowie – razem po zdrowie". Do pokonania mieli 10 km trasę poprowadzoną przez sołectwa gminy Ujazd. W tym roku pogoda nam dopisała a wraz z nią niezawodni kibice.
Biegowi towarzyszyły dodatkowe atrakcje, w tym rekreacyjny bieg na 500 m, w którym wystartowało 90 dzieci. Każde z nich otrzymało medal, dyplom i mały pakiet startowy.
Podczas biegu miało również miejsce oficjalne otwarcie „Alei zakochanych”. Zaszczyt ten przypadł Krystianowi Urbaszkowi i Arturowi Przybyszowi, którzy otrzymali z tej okazji pamiątkową statuetkę z rąk pana wójta Artura Pawlaka.
Pierwszą kobietą na mecie była Katarzyna Matysiak z Opoczna a wśród mężczyzn Krystian Urbaszek z Tomaszowa Maz. – zeszłoroczny zwycięzca. Najlepszym w poszczególnych kategoriach wręczono statuetki oraz drobne nagrody. Wśród zawodników rozlosowano nagrody niespodzianki.
Szczególne podziękowania kierujemy do pana wójta Artura Pawlaka za objęcie imprezy patronatem. Panu Pawłowi Lasocie i pracownikom gminy Ujazd dziękujemy za przygotowanie trasy, panu Arturowi Osmanowi za przybycie i uświetnienie swoja osobą naszej imprezy, panu dyrektorowi Jarosławowi Kaczorowskiemu i pani dyrektor Ani Żak za współpracę i udostepnienie placówek, paniom z samorządowego przedszkola za przygotowanie przepysznego posiłku, druhnie Mirze Korbel i harcerzom z 72 drużyny harcerskiej „Panta rhei”, Ochotniczej Straży Pożarnej z Przesiadłowa, Ochotniczej Straży Pożarnej z Ujazdu, policji z Komisariatu w Rokicinach za zapewnienie bezpieczeństwa podczas trwania imprezy. Dziękujemy wszystkim sponsorom bez których nie udałoby się zorganizować takiego biegu, wolontariuszom, patronom medialnym, fotoreporterom, całemu sztabowi organizacyjnemu, który od miesięcy pracował nad przygotowaniem wydarzenia oraz wszystkim którzy w jakikolwiek sposób nam pomogli.

Kolejna edycja już za rok 

Serdecznie zapraszamy!

SSK „Dar serca” i sołectwo Osiedla Niewiadów

Wszystkie zdjęcia z biegu dostępne są na facebookowym profilu
Bieg w Niewiadowie "Razem po Zdrowie"

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera