Spotkanie wielkanocne emerytów "Solidarności"

Wczoraj w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe miało miejsce spotkanie wielkanocne zorganizowane przez Terenową Organizację Emerytów i Rencistów NSZZ „Solidarność” w Niewiadowie. To tradycyjnie spotkanie organizowane od kilku lat w OSP w Ujeździe po raz pierwszy zagościło w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe. Witając wszystkich przybyłych, w tym dużą grupę kolegów z organizacji w Piotrkowie Trybunalskim, przewodniczący Tomasz Białkowski życzył zebranym wszystkiego najlepszego z okazji trwającego jeszcze czasu wielkanocnego.

Życzenia składali również zaproszeni goście, w tym Wójt Gminy Ujazd Artur Pawlak, Przewodniczący Rady Gminy Ujazd Piotr Zimny, przedstawiciele kół emerytów z terenu gminy: Halina Haliniak, prezes Koła PSERiI w Skrzynkach i Marek Muskała z Koła PSERiI w Niewiadowie.

Opisana grupa zawsze dobrze czuła się w swoim towarzystwie. Jeszcze siedząc za stołami wyśpiewywali przeboje muzyki biesiadnej a kiedy zagrała muzyka taneczna, to długo i zapamiętale tańczyli, tańczyli i tańczyli. Do bardzo późnego wieczora.

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera