Maja Korzeniowska wyróżniona na Festiwalu Piosenki Angielskiej

IMG_8864.jpeg

Gratulujemy Mai Korzeniowskiej z Gimnazjum w Niewiadowie, która została wyróżniona w konkursie i jako jedyna zdobyła nagrodę będąc uczennicą gimnazjum spoza Łodzi. Tym samym gratulujemy opiekunowi artystycznemu- Agnieszce Iwanickiej-Szczepaniak.
Festiwal odbył się 10 marca w Domu Kultury 502. Łódzcy gimnazjaliści zaprezentowali ponad 20 piosenek. W jury zasiedli przedstawiciele akademii Muzycznej w Łodzi: Pani Justyna Ciszek i pan Jakub Czech. Nagrody ufundowali nasi sponsorzy: Wydawnictwo Macmillian, Wydawnictwo Pearson, Wydawnictwo Nowa Era oraz Gimnazjum 44..
Podczas festiwalu panowała niezapomniana atmosfera.
Do zobaczenia za rok!
„English Song Festival” jest organizowany przez Gimnazjum 44 już dwanaście lat. Jest to jedyne takie wydarzenie w Łodzi. Pomysłodawczyniami i organizatorkami festiwalu są: pani Ewa Wesołowska i pani Sylwia Pawłowska – nauczycielki języka angielskiego. 
Festiwal cieszy się ogromną popularnością wśród młodzieży gimnazjalnej naszego miasta. Na widowni zasiada ponad sto osób, które doskonale bawią się słuchając ponad dwudziestu piosenek. Piosenki wykonywane są na bardzo wysokim poziomie, co potwierdza profesjonalne jury. 
Zapraszamy do udziału i życzymy udanej zabawy!

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera