Dzień kobiet w Przedszkolu Samorządowym w Ujeździe

DSC03021.jpeg   DSC03039.jpeg     DSC03048.jpeg     DSC03052.jpeg     DSC03099.jpeg     DSC03103.jpeg

"Wiwat kobiety" - pod takim tytułem odbyło się przedstawienie zorganizowane z okazji Dnia kobiet 8 marca 2016 r. w ujezdzkim przedszkolu. W tym wyjątkowym dniu odwiedziły przedszkole panie pracujące w wielu ważnych dla naszej gminy instytucjach, mamy naszych przedszkolaków oraz niezastąpiona pani Rozalia Janiak, która swoją przemową wzruszyła do łez.
Uroczystość poprowadziły dzieci z grupy III i V pod czujnym okiem pani Małgorzaty Derach i pani Beaty Rakowskiej-Zając. Mali aktorzy doskonale wcielili się w powierzone role. Oprócz wspaniałych dziennikarzy - Moniki Olejnik i Piotra Kraśko był pan wójt Artur Pawlak, strażacy, policjanci, ksiądz, lekarz, listonosz, Romeo i Julia, były małe strojnisie, które pokazały, jak ciężko kobietkom czy małym czy dużym wyszykować się na bal. Każdy wspaniale zaprezentował się w swojej roli. Przedstawienie pełne było dźwięków i piosenek, które bezpośrednio nawiązywały do aktualnej scenki. Na początek usłyszeć można było przebój "Być kobietą". Osoby, które przybyły na przedstawienie zobaczyły też prognozę pogody, która zapowiadała, jak będzie wyglądać dzień 8 marca, w przypadku gdyby panowie zapomnieli, co to za święto.

Warto w tym miejscu podziękować Radiu Fama za profesjonale nagranie tej pogody. Oczywiście na zakończenie wszystkie panie otrzymały od małych mężczyzn wiosennego tulipana.

16
października wtorek
imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Najbliższe wydarzenia:

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera