Oliwka laureatką Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek

IMG_8578.jpeg

Oliwia Piotrowska uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej w Zespole Szkól w Osiedlu Niewiadów została finalistką i laureatką V Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek w Tomaszowie Mazowieckim.

Konkurs został przeprowadzony w dniu 17 grudnia 2015r. na terenie  Parafii Świętej Rodziny przy ul. Niskiej w Tomaszowie Mazowieckim. Konkurencja była ogromna z uwagi na bardzo dużą liczbę uczestników oraz wysoki poziom wokalny młodzieży. Oliwka zaśpiewała pastorałkę pt.  „Z Narodzenia Pana” Naszą uczennicę już wielokrotnie można było usłyszeć na terenie  Gminy Ujazd między innymi w programie na  Święto Niepodległości, Uroczystości z okazji Konstytucji Królestwa Polskiego, w koncercie „Dla Artura” czy Jasełkach. Opieką artystyczna oraz przygotowaniem Oliwki do występu zajmuje się nauczycielka Agnieszka Iwanicka. Wszystkim z Państwa, którzy nie słyszeli polecamy link do występu konkursowego Oliwki zamieszczony poniżej lub na najbliższą  imprezę organizowana przez Zespole Szkół w Osiedlu Niewiadów.

KLIKNIJ NA LINK

Zresztą piekielnie zdolnych wokalnie uczennic w Szkole nie brakuje, już  dziś zachęcamy do zbierania autografów i tworzenia fan clubów. W przyszłości będą miały swoją wartość. Zapewniamy!
 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera