Tygodniowy plan zajęć w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe

Tygodniowy plan zajęć w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe

Dzień

Godziny

Rodzaj zajęć

Sala GOK/Miejsce

Prowadzący

PONIEDZIAŁEK

10:00 – 12:00

Warsztaty plastyczne dla dorosłych

Sala Plastyczna – nr 28

Janina Muskała

12:15 – 13:15

Gimnastyka dla seniorów

Sala Taneczna – nr 14

Justyna Trela

12:00 – 16:00

Dostępna dla każdego pracownia internetowa

Sala Informatyczna – nr 21

J. Cielebon / M. Sęk/

M. Biedrzycka

16:00 – 18:00

Warsztaty plastyczne dla dorosłych

Sala Plastyczna – nr 28

Janina Muskała

16.00 – 17.00

Zajęcia śpiewu i obrzędu ludowego dla dzieci 3-6 lat

Sala Taneczna – nr 14

Magdalena Pawlik

16:30 – 18:00

Warsztaty teatralne dla dorosłych

Sala Widowiskowa – nr 17

Magdalena Sęk

17:00 – 19:00

Koło historyczno - turystyczne

Sala Informatyczna – nr 21

Jarosław Cielebon

18:00 – 19:30

Warsztaty teatralne dla młodzieży

Sala Widowiskowa – nr 17

Magdalena Sęk

18:00 – 19:00

Taniec towarzyski dla dorosłych

Sala Taneczna – nr 14

Michał Gawlik

Klub CANTINERO

WTOREK

10:00 – 12:00

Podstawy obsługi komputera dla dorosłych – grupa I

Sala Informatyczna – nr 21

Jarosław Cielebon

12:00 – 16:00

Dostępna dla każdego pracownia internetowa

Sala Informatyczna – nr 21

J. Cielebon / M. Sęk/

M. Biedrzycka

15:00 – 16:30

Upcycling – twórczy recycling dla dzieci i młodzieży

Sala Plastyczna – nr 28

Magdalena Sęk

17:30 – 18:20

Zumba Kids

Sala Widowiskowa – nr 17

Aleksandra Kołkiewicz

18:30 – 19:30

Zumba dla dorosłych

Sala Widowiskowa – nr 17

Aleksandra Kołkiewicz

ŚRODA

10:00 – 12:00

Koło Powiatowego Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i Inwalidów

Sala Konferencyjna – nr 26

PSERiI w Niewiadowie

12:00 – 16:00

Dostępna dla każdego pracownia internetowa

Sala Informatyczna – nr 21

J. Cielebon / M. Sęk/

M. Biedrzycka

16.00 – 18.00

Próba zespołu Skrzynkowianki

DK Skrzynki

Akompaniator Mirosław Zieliński/Magdalena Pawlik

16.00 – 17.00

17.00 – 18.00

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA 3-6 lat

  • Działania plastyczne
  • Działania animacyjne

(teatrzyk, taniec, bajki, gry

i zabawy)

 

Sala Plastyczna – nr 28

Małgorzata Czechowicz/ Marta Biedrzycka

Sala Taneczna – nr 14

Marta Biedrzycka/

Magdalena Sęk

17.00 -18.30

Warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku

6 -12 lat

Sala Plastyczna – nr 28

Małgorzata Czechowicz

17:00 – 19:00

Podstawy obsługi komputera dla dorosłych – grupa II

Sala Informatyczna – nr 21

Jarosław Cielebon

CZWARTEK

12:00 – 16:00

Dostępna dla każdego pracownia internetowa

Sala Informatyczna – nr 21

J. Cielebon / M. Sęk/

M. Biedrzycka

15:00 – 16:00

Warsztaty teatralne dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej

Sala Taneczna – nr 14

Magdalena Sęk

16:00 – 18:00

Próby zespołu Łucy - Babki

Świetlica Ciosny

Akompaniator Mirosław Zieliński/ Magdalena Pawlik/ Jadwiga Kolasińska

17:00 – 19:00

Próba Chóru GOK

Sala Konferencyjna – nr 26

Zdzisław Odrobina

PIĄTEK

12:00 – 16:00

Dostępna dla każdego pracownia internetowa

Sala Informatyczna – nr 21

J.Cielebon/M.Sęk

 

19
listopada niedziela
imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Najbliższe wydarzenia:

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera