Bal gimnazjalny w Ujeździe

bal gimnazjalny 1.jpeg                                                             bal gimnazjalny 2.jpeg

13 czerwca 2015r. w Publicznym Gimnazjum w Ujeździe odbył się Bal Gimnazjalny. Uroczystość rozpoczęła się dostojnym walcem wiedeńskim do utworu „Walc Barbary” z kultowego polskiego filmu „Noce i dnie”. Wyjątkowego charakteru prezentacji nadał piękny wokal Emilii Jaxy-Kwiatkowskiej oraz fakt, iż trzecioklasiści do walca zaprosili swoje wychowawczynie  – Elżbietę Skrobek oraz  Krzysztofę Knap-Misztal. Każda tancerka otrzymała od swojego partnera lilię w podziękowaniu za wspólny taniec. Choreografię walca przygotowała nauczycielka Ewelina Grzelka.
Rodzice powitali zaproszonych gości, wśród których był również Wójt Gminy Ujazd Artur Pawlak i zabawa rozpoczęła się na dobre. Królowały oczywiście rytmy disco, ale zabraknąć nie mogło także starych przebojów. Od początku do końca imprezy parkiet był wypełniony po brzegi, a nad bezpieczeństwem uczestników czuwali rodzice.
Ostatnia zabawa uczniów klas trzecich gimnazjum przeszła do historii. Progi Publicznego Gimnazjum w Ujeździe opuści w tym roku 48 uczniów. 
Za pomoc w  przygotowaniu balu serdeczne  podziękowania dla rodziców, wychowawców, Dyrekcji, nauczycieli oraz pracowników szkoły składają trzecioklasiści.

22
stycznia wtorek
imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Najbliższe wydarzenia:

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera