English Teaching w Ujeździe

logo.jpeg

Od września 2014 r. uczniowie klas drugich Szkoły Podstawowej im. Obrońców Westerplatte w Ujeździe uczestniczą w projekcie „Sing, dance, learn-bajkowy świat języka angielskiego” realizowanym w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.

20141208_155948.jpeg

W ramach pozalekcyjnych zajęć z języka angielskiego uczniowie przygotowują swój własny anglojęzyczny spektakl muzyczny sięgając do różnych źródeł w poszukiwaniu pomysłów. W związku z tym na zajęciach oglądają adaptacje bajek Walta Disney’a w oryginalnej wersji językowej, w ramach zajęć teatralnych wcielają się w bohaterów różnych legend brytyjskich, szlifują swój warsztat wokalny oraz zapoznają się z  kulturą krajów angielskiego obszaru językowego. 17 marca uczcili Dzień Świętego Patryka, patrona Irlandii, poznając historię tej ciekawej postaci oraz ciekawostki o Szmaragdowej Wyspie.

20150316_145714.jpeg

Uczniowie bardzo chętnie biorą udział w zajęciach, na których poznają tajniki języka angielskiego, rozwijają swoje zainteresowania a, przede wszystkim, świetnie się bawią.

23
marca sobota
imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

Najbliższe wydarzenia:

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera