Dzień kobiet, dzień kobiet

DSC00079.jpeg DSC07032.jpeg DSC07036.jpeg DSC07039.jpeg DSC07045.jpeg nowy.jpeg

W piątek 6 marca w Przedszkolu Samorządowym w Ujeździe odbyły się uroczyste obchody Dnia Kobiet. W corocznym święcie tym razem wystąpiły 3 i 4-latki, które zostały przygotowane przez wychowawczynie: Lidię Piotrowską-Adamiec oraz Beatę Rakowską-Zając.
Na uroczystość przybyła Skarbnik Gminy Ujazd Dominika Marjańska, panie pracujące w: ośrodkach zdrowia w Ujeździe i Osiedlu Niewiadów, ZOEAS, GOPS, banku, w sklepie Ledi w Ujeździe, panie z Rady Rodziców i radne Rady Gminy, przedstawicielka PCK i hurtowni AGD oraz oczywiście ukochane mamy i babcie przedszkolaków.
Na początku wszystkich zebranych gości powitała pani dyrektor Emilia Małagowska, która obecnym paniom złożyła również życzenia.
Maluszki śpiewały piosenki o chłopcach przynoszących kwiaty i ślących buziaki oraz o tym, że święto kobiet jest naprawdę wyjątkowe. Poza tym recytowały wiersze, mówiące o wyjątkowości kobiet zarówno tych dużych jak i tych małych. Przedstawiły też scenkę, która w ironiczny sposób przedstawiła relacje damsko-męskie. Nie mogło się obyć bez tańców, które zaprezentowały wrodzone talenty dzieci.
Na zakończenie chłopcy podarowali paniom kwiaty.

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera