Ferie z "Darem Serca"

Dar Serca.png 2.png DSC01383.jpeg DSC01537.jpeg DSC01576.jpeg DSC01600.jpeg

W grudniu 2014 r. na terenie naszej gminy powstało Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „DAR SERCA”. Założycielkami stowarzyszenia są organizatorki Majowego Pikniku Rodzinnego – Gramy dla Wojtusia.

Jednym z pierwszych działań było zorganizowanie w świetlicy wiejskiej w Zaosiu nieodpłatnych ferii zimowych. 25 osobowa grupa dzieci z naszej gminy brała udział w grach planszowych, zajęciach językowych, Zumbie, konkursach plastycznych. Odbyła się również wycieczka do Sali Zabaw „Kajtek” w Tomaszowie. Ogromną frajdą było dla dzieci spotkanie z paniami policjantkami z komendy w Rokicinach. Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, dzięki którym możliwe było zorganizowanie ferii, a zwłaszcza Wójtowi Gminy Ujazd Arturowi Pawlakowi, dzięki któremu mogliśmy skorzystać z dofinansowania zajęć z budżetu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

„To dopiero początek! Chcemy podejmować różnorakie działania na rzecz mieszkańców gminy Ujazd, promować gminę i wspierać jej rozwój – mówi prezes Stowarzyszenia Agnieszka Stoś. Słysząc wołanie o pomoc – POMAGAMY! – to główne motto stowarzyszenia, ale nie tylko pomocą będziemy się zajmować. Pragniemy rozwijać umiejętności i zainteresowania mieszkańców gminy bez względu na wiek, promować zdrowy tryb życia, organizować zimowy i letni wypoczynek dzieci i młodzieży, wycieczki i spotkania z ciekawymi osobami dla emerytów. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.”

Zapraszamy na stronę internetową Stowarzyszenia: www.dar-serca.org

22
stycznia wtorek
imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Najbliższe wydarzenia:

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera