Bal Kół Gospodyń Wiejskich w Skrzynkach

W świetlicy wiejskiej w Skrzynkach w piątek 30 listopada po raz pierwszy odbył się Bal Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Ujazd.
Na spotkaniu gościli między innymi wójt gminy Ujazd Artur Pawlak i przewodniczący Rady Gminy Ujazd Grzegorz Wilkowski, ale głównymi bohaterkami były oczywiście najaktywniejsze gospodynie z terenu całej gminy.

Spotkanie odbyło się z inspiracji samych członkiń Kół Gospodyń Wiejskich (koordynator - Agnieszka Sitarek) a zorganizowane zostały wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Ujeździe, który reprezentowała dyrektor Monika Saktura.

Była to okazja do podziękowania za całoroczną działalność gospodyń z KGW. Te wyjątkowe organizacje nie tylko dbają o oprawę kulinarną i artystyczną wzbogacając imprezy na terenie gminy, ale również reprezentują gminę między innymi w licznych turniejach na terenie powiatu i nie tylko. Każde z aktywnych kół otrzymały dyplom i egzemplarz gry ”MONOPOL UJAZD”. Słodką niespodzianką był piękny, okolicznościowy tort ufundowany przez GOK i świetna zabawa taneczna. Oczywiście panie z KGW również dorzuciły swoje trzy grosze, ponieważ któż lepiej zadbałby o pięknie zastawione stoły, tym razem przede wszystkim dla nich samych.

Fot. ze strony: https://www.facebook.com/Skrzynki-Tomaszów-Mazowiecki-123949670997470/
 

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera