Uczta na cztery ręce

DSC04687.jpeg

W poniedziałkowe popołudnie, 3 listopada 2014 r. do Gminnego Ośrodka Kultury zawitał prawdziwy teatr. To nie była tylko „Kolacja na cztery ręce”. To była prawdziwa uczta.

Wielkie wrażenie zrobił na licznie zgromadzonej w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury publiczności popis gry aktorskiej Przemysława Stippy (Jerzy Fryderyk Händel), Leszka Zdunia (Jan Sebastian Bach) i Rafała Odrobiny (Jan Krzysztof Schmidt). Aktorzy popisowo zagrali w komedii Paula Barza w reżyserii Leszka Zduni.. Sztukę świetnie nie tylko oglądało się ze względu na grę aktorską, ale również wrażenie zrobiła oprawa muzyczna. Na żywo akompaniował bowiem Rafał Odrobina. Zaczarował publiczność wykonaniem fragmentów utworów Händla i Bacha - szczególnie słynnej Toccaty i fugi d-moll. Były owacje na stojąco i wielka satysfakcja, że po raz kolejny sztuka zatriumfowała.

DSC04603.jpeg

Ci, którzy przybyli na przedstawienie mogli również podziwiać dzieła plastyczne członków Koła Plastycznego GOK kierowanego przez Janinę Muskałę. tak się bowiem złożyło, że na drugiej sali zaprezentowano wystawę "Kazimierz nad Wisłą", dla której inspiracją była czerwcowa wizyta studyjna Koła Plastycznego GOK w Kazimierzu nad Wisłą.

Uczta. Po prostu uczta.

 

 

23
marca sobota
imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

Najbliższe wydarzenia:

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera