Pierwszy miesiąc w przedszkolu w Osiedlu Niewiadów

2014-09-29-831-big.jpeg dsc-0204-big.jpeg dsc-0226-big.jpeg dsc-0235-big.jpeg

Rozpoczął się kolejny rok szkolny.
Co roku przedszkole w Osiedlu Niewiadów stara się, aby miesiąc wrzesień był bogaty w ciekawe wydarzenia, które uatrakcyjnią dzieciom pierwsze chwile spędzone w przedszkolu.
18 września 2014r. po raz pierwszy w tym roku szkolnym odbyło się spotkanie z muzyką. Zaproszonymi gośćmi były studentki Łódzkiej Akademii Muzycznej. Dzieci zapoznały się z instrumentem muzycznym - skrzypcami i wysłuchały przeboju Franka Sinatry "New Yourk", zagranego na skrzypcach.
19 września 2014r. przedszkole obchodziło bardzo uroczyście Dzień Przedszkolaka. Zapoczątkowało go przedstawienie "Śmiechowisko" w wykonaniu aktorów Teatru Lalkowego z Krakowa. Po przedstawieniu czekała niespodzianka, bowiem dzieci, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg przedszkola zostały przez dyrektor Annę Żak pasowane na przedszkolaka, po wykonaniu specjalnie przygotowanych zadań. 
29 września 2014r. dzieci z grup najstarszych wzięły udział w "XXI Sprzątaniu Świata". Z wielką radością i chęcią sprzątały teren wokół przedszkola. Celem akcji było promowanie ekologicznych postaw.
30 września 2014r. z okazji Dnia Chłopca była zorganizowana wycieczka do KINDERPLANETY do Łodzi. Dzieci spędziły na zabawie 2 godz. Specjalnie dla chłopców z okazji ich święta był przejazd motorem, za który dostali medale. Dla dzieci była to uczta niezapomnianych wrażeń.
W październiku czekają nas kolejne atrakcje.

23
marca sobota
imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

Najbliższe wydarzenia:

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera