Tygodniowy plan zajęć w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe

Tygodniowy plan zajęć w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe z siedzibą w Osiedlu Niewiadów 43

na sezon od października 2014 do czerwca 2015.

 

Dzień

Godziny

Rodzaj zajęć

Sala

Prowadzący

PONIEDZIAŁEK

10:00 – 12:00

Warsztaty plastyczne dla dorosłych

Sala Plastyczna – nr 28

Janina Muskała

12:15 – 13:00

Gimnastyka dla seniorów

Sala Taneczna – nr 14

Justyna Trela

12:00 – 16:00

Dostępna dla każdego pracownia internetowa

Sala Informatyczna – nr 21

M. Sęk/J. Cielebon

16:00 – 18:00

Warsztaty plastyczne dla dorosłych

Sala Plastyczna – nr 28

Janina Muskała

17:00 – 19:00

Koło historyczno - turystyczne

Sala Informatyczna – nr 21

Jarosław Cielebon

18:30 – 20:00

Taniec towarzyski dla dorosłych

Sala Taneczna – nr 14

 

WTOREK

 

10:00 – 12:00

Podstawy obsługi komputera dla dorosłych – grupa I

Sala Informatyczna – nr 21

Jarosław Cielebon

12:00 – 16:00

Dostępna dla każdego pracownia internetowa

Sala Informatyczna – nr 21

Jarosław Cielebon

15:00 – 16:00

Koło szachowo - warcabowe

Sala Szachowa – nr 27

Ryszard Jędrzejewski

15:00 – 16:00

Upcycling – twórczy recycling dla dzieci

Sala Plastyczna – nr 28

Magdalena Sęk

16:00 – 17:30

Upcycling – twórczy recycling

dla młodzieży

Sala Plastyczna – nr 28

Magdalena Sęk

17:45 – 18:30

Warsztaty taneczne dla młodzieży

Sala Taneczna – nr 14

Beata Będerz
Klub Aster

18:30 – 19:15

Warsztaty taneczne dla dzieci

Sala Taneczna – nr 14

Beata Będerz
Klub Aster

18:30 – 19:30

Zumba dla dorosłych

Sala Widowiskowa – 17

Aleksandra Kołkiewicz

ŚRODA

10:00 – 12:00

Koło Powiatowego Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i Inwalidów

Sala Konferencyjna – nr 26

PSERiI w Niewiadowie

12:00 – 16:00

Dostępna dla każdego pracownia internetowa

Sala Informatyczna – nr 21

M. Sęk/J. Cielebon

14:00 – 15:00

Warsztaty recytatorskie

Sala Widowiskowa – nr 17

Magdalena Sęk

16:00 – 17:00

Warsztaty plastyczne dla dzieci – grupa młodsza

Sala Plastyczna – nr 28

Małgorzata Czechowicz

17:00 – 18:30

Warsztaty plastyczne dla dzieci – grupa starsza

Sala Plastyczna – nr 28

Małgorzata Czechowicz

17:00 – 19:00

Rodzinne muzykowanie - ProMuza

Sala Konferencyjna – nr26

ProMuza

17:00 – 19:00

Podstawy obsługi komputera dla dorosłych – grupa II

Sala Informatyczna – nr 21

Jarosław Cielebon

CZWARTEK

12:00 – 16:00

Dostępna dla każdego pracownia internetowa

Sala Informatyczna – nr 21

Magdalena Sęk

17:00 – 19:00

Chór

Sala Konferencyjna – nr 26

Zdzisław Odrobina

PIĄTEK

12:00 – 16:00

Dostępna dla każdego pracownia internetowa

Sala Informatyczna – nr 21

M.Sęk / J.Cielebon

15:00 – 16:00

Koło szachowo - warcabowe

Sala Szachowa – nr 27

Ryszard Jędrzejewski

15:00 – 16:00

Warsztaty teatralne dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej

Sala Taneczna – nr 14

Magdalena Sęk

16:30 – 18:00

Warsztaty teatralne dla dorosłych

Sala Widowiskowa – nr 17

Magdalena Sęk

Od 18:00

Herosi rock & rolla

(W drugi piątek każdego miesiąca)

Sala Widowiskowa – nr 17

Antoni Malewski

 

20
listopada poniedziałek
imieniny: Anatola, Edyty, Rafała

Najbliższe wydarzenia:

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera