List intencyjny do Przedsiębiorców

Ujazd, dnia 01.09.2014 r.

 

Szanowni Przedsiębiorcy

Z terenu gminy Ujazd !

 

Pragniemy Państwa poinformować, że Gmina Ujazd, podjęła inicjatywę promocyjną oraz przygotowuje materiał do wydania mini-informatora z mapą gminy.

Zadanie wizualizacji i druku zleciliśmy Wydawnictwu Pomorza i Kujaw PiK, które od 15 lat specjalizuje się w tego typu publikacjach, znane Naszemu Urzędowi i władzom sąsiednich samorządów (podobne publikacje z dużym powodzeniem wykonywało w Żelechlinku, Rzeczycy, Czerniewicach, Inowłodzu, Wolborzu i Sławnie itp.)

            W publikacji tej zamieszczony zostanie rys historyczny, ważne informacje dotyczące specyfiki jak i administracji naszego regionu oraz kultury, sportu, gospodarki a wszystko to wzbogacone o fotografie charakterystycznych miejsc. Znajdzie się tu również rozkładana mapa gminy, gdzie naniesione zostaną miejscowości, drogi, lasy, cieki wodne, oznaczenia ważniejszych instytucji i obiektów oraz obszerna legenda.

            Przewiduje się także część gospodarczą, w związku z tym istnieje możliwość, aby swój dorobek zaprezentowały lokalne firmy i przedsiębiorstwa w formie ogłoszenia reklamowego – do czego gorąco zachęcamy. Firmy, które wezmą udział w tym przedsięwzięciu zostaną oznaczone na mapie. Liczba oferentów ograniczona.

Publikacja zostanie również zamieszczona w wersji do pobierania na oficjalnej stronie Gminy Ujazd: http://www.ujazd.com.pl oraz wydawcy: http://www.wydawnictwo-pik.pl a także na portalu Facebook.

Bliższych informacji udzieli Państwu pełnomocnik Wydawnictwa PiK:
Pani Renata Kujawa, tel. 505 418 095, która od dnia 01.09.2014 r. rozpoczęła pracę na naszym terenie.

Kontakt w Urzędzie Gminy  Pani Agata Ciecińska-Borowska, tel. 44 719 21 29

23
marca sobota
imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

Najbliższe wydarzenia:

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera