Internet socjalny w ramach projektu E-LEADER......

Szanowni Mieszkańcy Gminy Ujazd !

Jak już wcześniej informowałem na łamach lokalnej prasy oraz stronach internetowych Urzędu Gminy w Ujeździe w miesiącu lipcu br. rozpoczęliśmy testy funkcjonalności sieci E-Leader - szybkiego internetu - wybudowanej  w ramach projektu E-LEADER szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu dla mieszkańców gmin: Moszczenica, Ujazd, Będków, Czarnocin"
W miesiącu lipcu 2014 r. Urząd Komunikacji Elektronicznej uniemożliwił emisję sygnału który dawałby możliwość odbioru internetu socjalnego przez mieszkańców ww. gmin. W oczekiwaniu na pozytywną opinię w/w instytucji, od początku sierpnia 2014 r. będziemy prowadzić testy związane z funkcjonowaniem "internetu socjalnego" na terenie naszej gminy.

Dla wszystkich zainteresowanych uzyskaniem darmowego dostępu do internetu poniżej podaję informacje na temat sposobu rejestracji wraz z regulaminem korzystania z usługi.  (tzw. darmowego WiFi)

Link do  strony internetowej: http://www.eleader.moszczenica.eu
Formularz: http://www.eleader.moszczenica.eu/Socjalny.aspx
Regulamin: http://www.eleader.moszczenica.eu/RegulaminSocjalny.pdf

Jednocześnie proszę Mieszkańców Gminy Ujazd o wyrozumiałość w przypadku chwilowych przerw w dostępie do internetu. Może to być spowodowane konfiguracją urządzeń, instalacją dodatkowych nadajników, anten oraz masztów.  Wprowadzane na bieżąco udoskonalenia mają za zadanie umożliwić wszystkim mieszkancom naszej gminy swobodny dostęp do internetu socjalnego.


                                                                                                                                                                       Z poważaniem

                                                                                                                                                                     Wojt Gminy Ujazd

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera