UJAZD CUP 2018

Aktywna niedziela z odrobiną rywalizacji i dużą dawką sportowej atmosfery. Tak rozpoczęli wakacje mieszkańcy Ujazdu.

W ubiegłą niedzielę odbył się turniej siatkówki plażowej UJAZD CUP 2018. Organizatorem imprezy było Sołectwo Ujazd, a patronatem objął ją Wójt Gminy Ujazd Artur Pawlak. W rozgrywkach wzięło udział 15 drużyn w 2 kategoriach. Mimo pochmurnej pogody dopisali kibice, a Sołectwo Ujazd przygotowało dla wszystkich smaczny poczęstunek. Uczestnicy docenili świetną atmosferę, dużo dobrej zabawy i prawdziwych sportowych emocji. Turniej był pierwszą imprezą na nowo wybudowanym boisku przy placu rekreacyjnym Sołectwa Ujazd.

Wyniki w kategorii PRO- I miejsce: Michał Fałek i Kamil Kwapisz, II miejsce: Artur Szklarek i Sławomir Przybyłek, III miejsce: Michal Miazek i Ewa Miazek.

W kategorii AMATOR - I Miejsce Michał Fałek, Kwapisz Kamil i Krystian Kamiński; II miejsce: Piotr Jaxa, Alan Grochowalski i Zbigniew Kołodziejczyk; III miejsce Paulina Owczarek, Rafał Owczarek i Aleksandra Janicka.

Sołtys Ujazdu Sobczak Tomasz serdecznie dziękuje Wójtowi Arturowi Pawlakowi za objęcie patronatem imprezy, współorganizatorom i sędziom: Marcinowi Głowackiemu i Michałowi Miazek, firmie Gladio za wsparcie inicjatywy, Radzie Sołeckiej i wszystkim, którzy pomagali przy poczęstunku, ale przede wszystkim uczestnikom i kibicom za sportowe emocje. Do zobaczenia na kolejnym turnieju!

36452130_1970314723019084_6868286961304469504_n.jpeg  

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera