Podsumowanie Roku Kulturalnego z GOK

DSC07680.jpeg

W piątek 13 czerwca miało miejsce podsumowanie działalności kulturalnej GOK w kończącym się właśnie sezonie.
Zebrani licznie goście spotkania obejrzeli prezentację ukazująca odbywające się  w placówce od listopada 2013 r.

  • koncerty i przedstawienia dla młodych i starszych widzów,
  • zajęcia, które odbywają się w GOK regularnie (koła plastyczne, szachowo-warcabowe, gimnastyka dla seniora, taniec towarzyski dla dorosłych i taniec dla dzieci, koło teatralne, historyczno-turystyczne, komputerowe, upcycling, próby chóru GOK i zajęcia feryjne),
  • organizowane przez GOK lub wspólnie z nim konkursy, turnieje i zawody, 
  • projekty współpracy, które realizował, bądź realizuje GOK,
  • spotkania i konferencje, które odbywały się w budynku GOK od listopada roku 2013.

Największą atrakcją spotkania były z pewnością prezentacje artystyczne grup na stałe ćwiczących w GOK. Na początku oklaskiwano małych tancerzy z 3 grup ćwiczonych przez Magdalenę Komsta. Były też trzy etiudy sceniczne w wykonaniu koła teatralnego prowadzonego przez Magdalenę Sęk. Owacje towarzyszyły pierwszemu publicznemu występowi chóru GOK prowadzonego przez Zdzisława Odrobinę. Na koniec do wspólnej zabawy zaprosiła Aleksandra Kołkiewicz i panie, które w każdy wtorek ćwiczą w GOK ZUMBĘ. Jako ostatnia wystąpiła Magdalena Sęk, która zaśpiewała piosenkę "Obejmę dozorcostwo", zaprezentowaną dzień później w finale Festiwalu Poezji Śpiewanej im. Juliana Tuwima w Inowłodzu.
Po artystycznych szaleństwach było mopżna przejść na drugą salę i podziwiać prace plastyczne koła pań i panów prowadzonych przez Janinę Muskała oraz najmłodszych plastyków, których w tajniki sztuki wprowadza Małgorzata Czechowicz.

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera