Spotkanie wielkanocne TOEiR NSZZ "Solidarność"

We wtorek 29 kwietnia w sali OSP w Ujeździe miało miejsce spotkanie wielkanocne zorganizowane przez Terenową Organizację Emerytów, Rencistów i Inwalidów NSZZ "Solidarność" w Niewiadowie. Gośćmi spotkania byli: Wójt Gminy Ujazd Marcin Grzelczak, Skarbnik Gminy Ujazd Jolanta Piotrowska, Przewodniczący Rady Gminy Ujazd Artur Pawlak, wikariusz Parafii św. Wojciecha w Ujeździe Roland Białas oraz delegacja członków koła z Piotrkowa Tryb. na czele z przewodniczącym Zarządu NSZZ "Solidarność" Stanisławem Marchwickim. Obecny był również Syndyk masy upadłości Zakładów Sprzętu Precyzyjnego „NIEWIADÓW” Tadeusz Kamiński i księgowa zakładu - Jadwiga Siedlarska. To właśnie w pomieszczeniach zakładowych swoją dotychczasową siedzibę miało świętujące koło.

Prezes koła Tomasz Białkowski powitał wszystkich przybyłych i poprosił księdza wikariusza o pobłogosławienie tego, co zaserwowano na stole nawiązującym jeszcze do Wielkanocy. Wspominając dodatkowo mającą miejsce dwa dni wcześniej kanonizację Jana Pawła II zebrani zaśpiewali zwrotkę ulubionej pieśni oazowej papieża - "Barkę". Zarówno wójt, skarbnik, przewodniczący, jak również przewodniczący Zarządu składali członkom koła najlepsze życzenia i wzosili toast za ich zdrowie. Po części oficjalnej przyszedł czas na uroczysty obiad i biesiadę do późnych godzin wieczornych.

***

Przewodniczący Terenowej Organizacji Emerytów, Rencistów i Inwalidów NSZZ "Solidarność" w Niewiadowie Tomasz Białkowski składa serdeczne podziękowania władzom samorządowym gminy Ujazd  oraz syndykowi Tadeuszowi Kamińskiemu za pomoc w organizacji uroczystości.

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera