Tygodniowy rozkład zajęć GOK w Ujeździe

PDFTygodniowy ROZKŁAD ZAJĘĆ w GOK na 2014_A32.pdf

Tygodniowy plan zajęć w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe

z siedzibą w Niewiadowie nr 43

na rok 2014.

 

Dzień

Godziny

Rodzaj zajęć

Sala

Prowadzący

PONIEDZIAŁEK

10:00 – 12:00

Warsztaty plastyczne dla dorosłych

Sala Plastyczna – nr 28

Janina Muskała

12:15 – 13:00

Gimnastyka dla seniorów

Sala Taneczna – nr 14

Justyna Trela

12:00 – 16:00

Dostępna dla każdego pracownia internetowa

Sala Informatyczna – nr 21

Magdalena Sęk

14:00 – 17:00

Próba zespołu ŁUCYBABKI

Sala Konferencyjna SERiI – nr 26

Dariusz Czerwiński

16:00 – 18:00

Warsztaty plastyczne dla dorosłych

Sala Plastyczna – nr 28

Janina Muskała

17:00 – 18:30

Koło historyczno - turystyczne

Sala Informatyczna – nr 21

Jarosław Cielebon

18:30 – 20:00

Taniec towarzyski dla dorosłych

Sala Taneczna – nr 14

Robert Kozar

WTOREK

 

10:00 – 12:00

Podstawy obsługi komputera

dla dorosłych – grupa I

Sala Informatyczna – nr 21

Jarosław Cielebon

12:00 – 16:00

Dostępna dla każdego pracownia internetowa

Sala Informatyczna – nr 21

Jarosław Cielebon

14:30 – 15:30

Koło szachowo - warcabowe

Sala Szachowa – nr 27

Ryszard Jędrzejewski

15:30 – 16:30

Upcycling – twórczy recycling dla dzieci

Sala Plastyczna – nr 28

Magdalena Sęk

16:30 – 18:00

Upcycling – twórczy recycling

dla młodzieży

Sala Plastyczna – nr 28

Magdalena Sęk

19:00 – 20:00

Zumba

Sala Widowiskowa – nr 17

Aleksandra Kołkiewicz

ŚRODA

10:00 – 12:00

Warsztaty teatralne dla dorosłych

Sala Widowiskowa – nr 17

Magdalena Sęk

10:00 – 12:00

Koło Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i Inwalidów

Sala Konferencyjna SERiI – nr 26

PSERiI w Niewiadowie

12:00 – 16:00

Dostępna dla każdego pracownia internetowa

Sala Informatyczna – nr 21

Magdalena Sęk

16:00 – 17:00

Warsztaty plastyczne dla dzieci – grupa młodsza

Sala Plastyczna – nr 28

Małgorzata Czechowicz

17:00 – 18:30

Warsztaty plastyczne dla dzieci – grupa starsza

Sala Plastyczna – nr 28

Małgorzata Czechowicz

17:00 – 19:00

Podstawy obsługi komputera dla dorosłych – grupa II

Sala Informatyczna – nr 21

Jarosław Cielebon

CZWARTEK

12:00 – 16:00

Dostępna dla każdego pracownia internetowa

Sala Informatyczna – nr 21

Jarosław Cielebon

17:00 – 19:00

Chór

Sala Szachowa – nr 27

Zdzisław Odrobina

16:00 – 16:30

Warsztaty taneczne dla dzieci – grupa młodsza

Sala Taneczna – nr 14

Magdalena Komsta

16:30 – 17:15

Warsztaty taneczne dla dzieci – grupa starsza

Sala Taneczna – nr 14

Magdalena Komsta

PIĄTEK

10:00 – 16:00

Dostępna dla każdego pracownia internetowa

Sala Informatyczna – nr 21

M.Sęk / J.Cielebon

14:30 – 15:30

Koło szachowo - warcabowe

Sala Szachowa – nr 27

Ryszard Jędrzejewski

17:00 – 18:00

Zabawowa poradnia językowa dla dzieci

 i dorosłych

Sala Szachowa – nr 27

Sala Plastyczna – nr 28

Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Osiedlu Niewiadów

17:00 – 19:00

Projekcje Teatru Telewizji i DKF

(w przygotowaniu)

Sala Widowiskowa – nr 17

J. Cielebon i M. Sęk

 

19
listopada niedziela
imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Najbliższe wydarzenia:

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera