Tomasz Kot gościł w GOK

DSC06038.jpeg

Jeden z najpopularniejszych obecnie polskich aktorów - Tomasz Kot był wczoraj gościem Gminnego Ośrodka Kultury w Ujeździe.

Na spotkanie przybyła licznie publiczność w szerokim przedziale wieku od najmłodszych do najstarszych sympatyków jego talentu. Aktor w trakcie godzinnej dyskusji moderowanej zwierzał się z tajemnic dotyczących swojej kariery aktorskiej od ról w Teatrze w Legnicy poprzez scenę Teatru Bagatela w Krakowie, głośny debiut na wielkim ekranie w filmie "Skazany na bluesa", serię popularnych komedii, role w serialach na czele z "Nianią" aż po rolę profesora Zbigniewa Religi w filmie "Bogowie" (film czeka na swoją premierę). Mówił o swojej wizji tego zawodu a  przyszłym następcom, którzy zaprezentowali krótką etiudę pt. "Na peronie" udzielał wskazówek, jak zachowywać się na scenie jak prawdziwy aktor.

Oczywiście był też czas na pytania publiczności, chwilę dla prasy i autografy. Godzinne ramy spotkania musiały niestety pozostawić niedosyt i wiele niezadanych pytań, na które odpowiedź może jeszcze kiedyś padnie.

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera