Spotkanie opłatkowe emerytów i rencistów

DSC05309.jpeg

Dnia 23 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe na uroczystości opłatkowej spotkali się członkowie i sympatycy niewiadowskiego koła Powiatowego Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Na zaproszenie przybyły również władze gminne w osobach wójta Marcina Grzelczaka, przewodniczącego Rady Gminy Artura Pawlaka i skarbnik Jolanty Piotrowskiej. Tradycyjnie władze powiatowe Koła reprezentował prezes Marian Pająk. Była też dyrektor GOK Katarzyna Rutkowska-Bernacka, prezesi kół emerytów z terenu gminy i sponsorzy - Anna i Marcin Chmielewscy.

Oczywiście uroczystość zaczęła się od tradycyjnych życzeń dla wszystkich emerytów i rencistów składanych przez zaproszonych gości. Przy okazji wszyscy wyrażali swój zachwyt nad nowym budynkiem GOK i radość z możliwości świętowania w salach, które trudno porównać do podobnych placówek na terenie powiatu. Zebrani podzielili się opłatkiem i wznieśli noworoczny toast za pomyślność w nowym roku i zasiedli do uroczystego obiadu.

Po posiłku i pokrzepieniu się rozmową z przyjaciółmi jak zwykle ochoczo wszyscy ruszyli do tańca korzystając z przestrzeni sali widowiskowej i tak bawili się świetnie do późnego wieczora. I nikt nie przejmował się tym, że tam, na zewnątrz, temperatura ciągle spadała. Tutaj wyraźnie rosła.

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera