WOŚP zagrała w Ujeździe

DSCF0451.jpeg

W niedzielę 12 stycznia w Gminnej Hali Sportowej w Ujeździe miał miejsce trzeci rok z rzędu Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  W tym roku zebrane środki miały być przeznaczone na zakup SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY RATUNKOWEJ I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW. Organizatorem był Klub Sportowy ORLIK UJAZD.
Działania orkiestry nie zamykały się w czasie i przestrzeni Hali i dnia 12 stycznia. Już w sobotę miały miejsce rozgrywki piłki nożnej i koszykówki a i w sam dzień Finału można było wziąć udział w biegu na 4 lub 7 km a przez cały dzień w rozgrywkach tenisa stołowego.
Podobnie jak w latach poprzednich oprócz licznej grupy wolontariuszy swój czas i siły poświęciły udziałowi w wydarzeniu szkoły, przedszkola, zuchy i inne grupy z terenu gminy. Dzieci i młodzież występowali na scenie a dodatkowo na pięknie wyglądających stoiskach można było kupić pamiątki, ozdoby i cały wahlarz pyszności przygotowanych przez nich samych, panie i rodziców. Ponadto policja prezentowała alkogogle, żołnierze sprzęt wojskowy łącznie z uprzężą spadochroniarza. Centrum Nauki i Biznesu Żak  oferowała wszselkiego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne a nawet masaż. Na chętnych czekały też piłkarzyki, BOXER na którym można było sprawdzić siłę swojej pięści. Barmani z agencji BARMANS FLAIR TEAM udzielali porad na czym polega ta sztuka a następnie dali ognisty pokaz żonglerki na scenie. Oprócz nich był również pokaz ZUMBA w wykonaniu Aleksandry Kołkiewicz z aktywnym udziałem publiczności. Śpiewała też ESTRELLA po dłuższym czasie nieobecności na gminnej scenie. Poza sceną pokaz akcji ratowniczej i gaszenie płonącego pojazdu prezentowali strażacy a na finał finału na scenie wystąpił zespół LIMIT. Oczywiście nie zabrakło licytacji. Można było wylicytować makijaż, bony na kolację, katering dla 10 osób, możliwość poprowadzenia własnej audycji w Radiu Fama, tekturowe domki EUROBOX, koszulki z podopisami zawodników Widzewa i polskich skoczków i wielki tort sporządzony specjalnie na tę okazję przez firmę Mazurek.
Wszyscy otwierali swoje sercas i bawili się dobrze a kiedy o 20.00 do nieba poleciało tradycyjne światełko impreza zamknęła się zebraną kwotą

19.179,56 zł.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera