Złota Maska dla GOK

W czwartek 23 listopada Koło teatralne GOK prowadzone przez Michała Pająka wystąpiło na XII Tomaszowskich Teatraliach z przedstawieniem "Zapis u rejenta". Przegląd jest organizowany przez Miejskie Centrum Kultury. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Marcin Witko i Starosta Tomaszowski - Mirosław Kukliński. Do przeglądu przystąpiło 13 podmiotów artystycznych z powiatu tomaszowskiego w 4 kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne oraz dorośli.

24 listopada odbył się Gala wręczenia nagród. Komisja artystyczna w składzie: Izabela Noszczyk, Katarzyna Żuk oraz Konrad Dworakowski postanowiła przyznać następujące nagrody:

W kategorii szkół podstawowych: Złota Maska - Grupa teatralna “Raz dwa trzy TO MY” z Pierwszej Chrześcijańskiej Szkoły Podstawowej Tomek w Tomaszowie Mazowieckim. Srebrna Maska - Grupa teatralna “Ulinki” ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim. Brązowa Maska - Zespół “Taka Draka” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim.

W kategorii gimnazjów: Złota Maska - Grupa teatralna “Inni” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Tomaszowie Maz. Srebrna Maska - Grupa teatralna “Sienienazywa” z Miejskiego Centrum Kultury, filia MOK w Tomaszowie Maz.
W  kat. szkoły ponadgimnazjalne: Złota Maska - Emilia Kleszczewska z grupy teatralnej “Szept” z I Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Maz.

W kat. dorośli: Złota Maska - Koło teatralne przy Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe, Brązowa Maska - Grupa Teatralno- Rozrywkowa “Zapominajki” z Miejskiego Centrum Kultury, filia MOK w Tomaszowie Maz.

Ponadto komisja artystyczna postanowiła przyznać wyróżnienia indywidualne za kreacje aktorskie: Igorowi Ney z Pierwszej Chrześcijańskiej Szkoły Podstawowej Tomek w Tomaszowie Maz. Wiktorii Kondejewskiej z Miejskiego Centrum Kultury, filia MOK w Tomaszowie Maz. Marii Sęk z Miejskiego Centrum Kultury, filia MOK w Tomaszowie Maz. Kazimierzowi Mateckiemu z Miejskiego Centrum Kultury, filia MOK w Tomaszowie Maz.

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera