Gorący weekend GOK

To był gorący i bardzo pracowity weekend dla GOK w Ujeździe.

W sobotę 10 czerwca odbył się rodzinny piknik w Przedszkolu Samorządowym w Ujeździe. W części artystycznej zaprezentowały się najmłodsze wokalistki GOK. Nasz Ośrodek dziękuje za zaproszenie i ma nadzieję, że publiczności spodobały się wokalne prezentacje!

Tego samego dnia dziewczęta z grupy tanecznej "IMPET" wystąpiły w przerwie meczu kończącego fantastyczny sezon Stali Niewiadów, która właśnie świętowała awans do IV ligi. O pełnym impetu występie dziewcząt też długo kibice nie zapomną.

Następnego dnia na molo w Smardzewicach odbywał się "Piknik Rodzinny z Euroglasem" na który zaproszono także GOK.

Na pikniku można było podziwiać uczestników zajęć tanecznych (zespół IMPET - prowadzenie Monika Saktura) i wokalnych (Małgorzata Karazim) z GOK, a także zespół "Ale o co chodzi?" (prowadzenie Sylwia Tomczyk) z Zespołu Szkół w Ujeździe. Instruktorzy GOK: (Marta Kopińska, Małgorzata Czechowicz, Anita Sołtysiak, Małgorzata Karazim, Jarosław Cielebon) mieli ręce pełne roboty. Chętnych dzieciaków do malowania buziek i wykonywania prac plastycznych nie brakowało!

I na koniec dnia Chór Gminnego Ośrodka Kultury w Ujeździe. W niedzielę był on jednym z elementów pokazów wokalnych, które na placu Kościuszki w Tomaszowie Maz. inicjowały obchody "Jarmarku Antoniańskiego". Występ był ciepło przyjęty przez licznie zgromadzoną publiczność. W tym tygodniu wystąpią jeszcze wokaliści i grupy taneczne.

 

 

22
stycznia wtorek
imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Najbliższe wydarzenia:

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera