Otwarcie placu zabaw w Sołectwie Maksymów

 

 

W SOBOTĘ 20 LIPCA BIEŻĄCEGO ROKU ODBYŁO SIĘ OTWARCIE PLACU ZABAW W SOŁECTWIE MAKSYMÓW. NA UROCZYSTOSC ZAPROSZENI BYLI WOJT GMINY UJAZD  MARCIN GRZELCZAK, PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY ARTUR PAWLAK, SEKRETARZ GMINY CECYLIA SZYMAŃSKA ORAZ RADNY ROMAN BĄBOL.  PRZECIĘCIA WSTĘGI Z SOŁTYSEM MAKSYMOWA CZESŁAWEM BIEDRZYCKIM DOKONAŁ ROMAN BĄBOL.

PO PRZECIĘCIU WSTĘGI ODBYŁ SIĘ PIKNIK Z PIECZENIEM KIEŁBASEK I POCZESTUNKIEM. W PÓŹNIEJSZYM  CZASIE DO BIESIADUJACYCH DOŁĄCZYŁ, PO WYPEŁNIENIU SWOICH OBOWIĄZKÓW, WÓJT CO BARDZO UCIESZYŁO MIESZKAŃCÓW.

POMYSŁ NA ZBUDOWANIE PLACU ZABAW POWSTAŁ W 2010 ROKU. W RAMACH FUNDUSZU SOŁECKIEGO ZOSTAŁ ZŁOŻONY WNIOSEK. NA CEL MIESZKAŃCY WSI MIELI 7 TYS. ZŁOTYCH. ZA TĘ KWOTĘ NIE BYŁO MOŻLIWOŚCI WYKONANIA OGRODZENIA I WYPOSAŻENIA PLACU.
W KRÓTKIM CZASIE POJAWIŁA SIĘ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z PROJEKTU POD NAZWĄ „BUDOWA OBIEKTÓW O ZNACZENIU SPORTOWYM I REKREACYJNYM” TZW. PLACE ZABAW DLA DZIECI W GMINIE UJAZD. BYŁY TO ŚRODKI PROGRAMU ODNOWY I ROZWOJU WSI. PROJEKT TEN BYŁ TEŻ WSPIERANY PRZEZ LOKALNĄ GRUPĘ DZIAŁANIA BUDUJ RAZEM. DZIĘKI TYM ŚRODKOM I POMOCY PRACOWNIKÓW REFERATU INWESTYCJI URZĘDU GMINY MOGŁO DOJŚĆ DO OFICJALNEGO ODDANIA WYMIENIONEGO OBIEKTU DO UŻYTKU.
SOŁTYS MAKSYMOWA ORAZ MIESZKAŃCY SOŁECTWA DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM, KTÓRZY WSPARLI TEN PROJEKT ORAZ POMOGLI GO ZREALIZOWAĆ.

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera