Otwarcie placu zabaw w Sołectwie Maksymów

 

 

W SOBOTĘ 20 LIPCA BIEŻĄCEGO ROKU ODBYŁO SIĘ OTWARCIE PLACU ZABAW W SOŁECTWIE MAKSYMÓW. NA UROCZYSTOSC ZAPROSZENI BYLI WOJT GMINY UJAZD  MARCIN GRZELCZAK, PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY ARTUR PAWLAK, SEKRETARZ GMINY CECYLIA SZYMAŃSKA ORAZ RADNY ROMAN BĄBOL.  PRZECIĘCIA WSTĘGI Z SOŁTYSEM MAKSYMOWA CZESŁAWEM BIEDRZYCKIM DOKONAŁ ROMAN BĄBOL.

PO PRZECIĘCIU WSTĘGI ODBYŁ SIĘ PIKNIK Z PIECZENIEM KIEŁBASEK I POCZESTUNKIEM. W PÓŹNIEJSZYM  CZASIE DO BIESIADUJACYCH DOŁĄCZYŁ, PO WYPEŁNIENIU SWOICH OBOWIĄZKÓW, WÓJT CO BARDZO UCIESZYŁO MIESZKAŃCÓW.

POMYSŁ NA ZBUDOWANIE PLACU ZABAW POWSTAŁ W 2010 ROKU. W RAMACH FUNDUSZU SOŁECKIEGO ZOSTAŁ ZŁOŻONY WNIOSEK. NA CEL MIESZKAŃCY WSI MIELI 7 TYS. ZŁOTYCH. ZA TĘ KWOTĘ NIE BYŁO MOŻLIWOŚCI WYKONANIA OGRODZENIA I WYPOSAŻENIA PLACU.
W KRÓTKIM CZASIE POJAWIŁA SIĘ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z PROJEKTU POD NAZWĄ „BUDOWA OBIEKTÓW O ZNACZENIU SPORTOWYM I REKREACYJNYM” TZW. PLACE ZABAW DLA DZIECI W GMINIE UJAZD. BYŁY TO ŚRODKI PROGRAMU ODNOWY I ROZWOJU WSI. PROJEKT TEN BYŁ TEŻ WSPIERANY PRZEZ LOKALNĄ GRUPĘ DZIAŁANIA BUDUJ RAZEM. DZIĘKI TYM ŚRODKOM I POMOCY PRACOWNIKÓW REFERATU INWESTYCJI URZĘDU GMINY MOGŁO DOJŚĆ DO OFICJALNEGO ODDANIA WYMIENIONEGO OBIEKTU DO UŻYTKU.
SOŁTYS MAKSYMOWA ORAZ MIESZKAŃCY SOŁECTWA DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM, KTÓRZY WSPARLI TEN PROJEKT ORAZ POMOGLI GO ZREALIZOWAĆ.

21
listopada środa
imieniny: Janusza, Marii, Reginy

Najbliższe wydarzenia:

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera