XIX Gminny Konkurs Recytatorski "Ja bajki tak lubię ogromnie"

Wczoraj w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe odbył się XIX Gminny Konkurs Recytatorski "Ja bajki tak lubię ogromnie", którego organizatorem jest Gminna Biblioteka Publiczna w Ujeździe.

Konkurs przeprowadzono w trzech kategoriach wiekowych: Klasy I-III Szkoły Podstawowej, Klasy IV-VI Szkoły Podstawowej i Klasy I-III Gimnazjum.
Recytujących oceniała Komisja Konkursowa w składzie: Przewodnicząca - Monika Koselak - Instruktor Powiatowy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tomaszowie Maz., Justyna Muszyńska-Szkodzik - Instruktor Łódzkiego Domu Kultury, Michał Polit, Monika Saktura - Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Ujeździe i Teresa Muszyńska - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Ujeździe.

Po wysłuchaniu wszystkich uczestników podano wyniki rywalizacji. W kategorii I zwyciężyła Julia Rżanek. Drugie miejsce zajęli: Jakub Holc i Patryk Strzałkowski a trzecie - Iga Białkowska. Wyróżnienia: Oliwia Sabady i Agata Szymczak. W kategorii II zwyciężyła Oliwia Chmielewska. Drugie miejsce przypadło Katarzynie Piekarskiej i Damianowi Skonecznemu a trzecie - Amelii Dzianach. Wyróżniono Dominika Kosterę i Marię Ronek. W kategorii najstarszej najlepszy okazał się Janusz Siewier.  Za nim uplasowała się Julia Kowalska a trzecie miejsce zajęły: Klaudia Mucha i Maria Ronek. Wyróżnienie przyznano Paulinie Kwiatkowskiej.
Nagrody i wyróżnienia wręczał Wójt Gminy Ujazd Artur Pawlak i pan Robert Najder, który w czasie ostatniego Finału WOŚP wylicytował "Dzień w fotelu Wójta Gminy Ujazd".

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera