Kolejne laury dla śpiewających poliglotów

Można zdobywać laury śpiewając po węgiersku, można i po niemiecku! W dniu 18 maja 2017 roku, w Zespole Szkół w Komorowie odbył się III Powiatowy Festiwal Piosenki Niemieckiej „Super Star 2017”. W konkursie brali udział gimnazjaliści z sąsiednich szkół w  Powiecie Tomaszowskim: w Osiedlu Niewiadów, w Ujeździe, Komorowie i Wiadernie oraz z Gimnazjów nr. 4, 6, 7 w Tomaszowie Mazowieckim.

Niewiadowską szkołę reprezentowali nieprzeciętnie uzdolnieni muzycznie i językowo uczniowie: Maja Korzeniowska (kl. III Gimnazjum) oraz Janusz Siewier (kl. II Gimnazjum). Spośród 16 uczestników nagrodzone zostały pierwsze trzy miejsca. Zaszczytne drugie miejsce trafiło w ręce uczennicy naszego gimnazjum Mai Korzeniowskiej, natomiast Janusz Siewier otrzymał wyróżnienie. 

Warto także słowa podziękowania skierować do opiekunów: Agnieszki Iwanickiej-Szczepaniak za oprawę muzyczną i do Magdaleny Karp-Kuta za przygotowanie językowe młodzieży do tegorocznego festiwalu. Gratulujemy uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera